Bio

Lucie se stala součástí našeho týmu v roce 2019 při studiích Arts Managementu, kdy se starala o naše sociální sítě, které připravovala v minulosti i pro platformu GoOut či různé filmové festivaly. V rámci svého výzkumu se věnovala tématu rozšíření digitálních technologií v galerijní a muzejní prezentaci. Na toto téma připravila konferenci pro GHMP.  Aktuálně kromě sociálních sítí pro Trafo Gallery organizuje výstavy a jejich doprovodný program. Zahlédnete ji poletovat na našich vernisážích s nadšením ve tváři, jindy i s kladivem v ruce.

„Při svém studiu jsem několikrát uvažovala, ke které oblasti kultury mám nejblíže. S uměním to ale přišlo nějak přirozeně, automaticky. Produkce výstav mi umožnila kombinovat moje organizační a kreativní já dohromady. Setkání s uměním je pro mě vždy vřelým a naplňujícím objetím, vernisáže vlnou euforie a Trafo Gallery moji druhou rodinou.“

Baví ji potkávat se s inspirativními lidmi, podílet se na tvorbě výstav a projektů, které jsou nejen krásné na pohled, ale mají hlubší smysl. Když nepracuje, má ráda pomalá rána s dobrou kávou, jógou či knížkou v ruce. Ráda se vrací za svou rodinou na Moravě nebo vyráží na výlety po světě.